Prisma SASE: платформа для захисту сучасних хмарних інфраструктур
bakotech
  
Мероприятия

Prisma SASE: платформа для захисту сучасних хмарних інфраструктур

 • Тип мероприятия: Вебинар
 • Дата: 26 янв 2023 - 26 янв 2023
 • В мероприятии участвуют: Конечные пользователи, Партнеры
 
 
Дата: 26.01                             
Час: 11:00 EET 
Спікер: Олександр Красюков, Senior Sales Engineer, BAKOTECH 
 
Зростання компанії, нові філіали, фахівці по всьому світу – це шлях успіху багатьох організацій і те, чого прагнуть малий та середній бізнес. 
 
Однак більша сила означає й більшу відповідальність: дуже важко відстежити безпеку кожного підключення з різних девайсів, а отже, конфіденційні файли можуть потрапити не в ті руки. 
 
Prisma Access – це інструмент Secure Access Service Edge (SASE). Він працює як брандмауер наступного покоління, що захищає філіали та мобільних користувачів від загроз. Prisma Access надає мережеві функції та високий рівень безпеки у спеціально створеній хмарній інфраструктурі. 
 
Ми проводимо live demo, на якому розкажемо, як Prisma Access від Palo Alto Networks забезпечує найкращий захист будь-яких користувачів, даних та додатків. 
 
Програма: 
 • Огляд платформи Prisma SASE
 • Prisma Access:
  - Захист ZTNA 2.0, який поєднує в собі деталізований доступ з мінімальними привілеями, глибоку та безперервну перевірку безпеки, а також корпоративний захист від втрати даних для захисту всіх користувачів, пристроїв, додатків та даних.
  - Security-as-a-Service Layer – Prisma Access включає комплексні функції безпеки, об'єднані в єдину платформу SSE.
  - Network-as-a-Service Layer – Prisma Access забезпечує постійний безпечний доступ до всіх програм – у хмарі, вашому центрі обробки даних або в Інтернеті.
  - ADEM (Autonomous Digital Experience Management) – виявлення та усунення проблем взаємодії з користувачем до того, як вони вплинуть на ваш бізнес. 
 • Centralized Management – Prisma Access підтримує гнучкі варіанти управління: Prisma Access Cloud Management та управління мережевою безпекою Panorama.
 • Демо Prisma Access (в реальному часі)  
Заповніть форму для реєстрації: 
 

ПОДЕЛИСЬ С ДРУЗЬЯМИ В СОЦ. СЕТЯХ:

Добавить мероприятие в календарь google calendar google calendar google calendar