bakotech
  
Інформація про компанію
BAKOTECH® – міжнародна компанія, яка займає лідируючі позиції у сфері фокусної Value Added IT-дистрибуції та постачає рішення провідних світових IT-виробників. Позиціонуючи себе як True Value Added IT-дистриб'ютор, BAKOTECH надає професійну до- та пост-продажну, маркетингову, технічну підтримку для партнерів та кінцевих замовників. Територіально BAKOTECH охоплює близько 26 країн на ринку СНД, Азії та Європи, офіси компанії розташовані в Україні (Київ), Казахстані (Астана, Алмати), Азербайджані (Баку), Узбекистані (Ташкент), Литві (Вільнюс), Чехії (Прага, Брно) і Польщі (Краків).
 
На локальних ринках компанія працює через налагоджену партнерську мережу, яка налічує понад 1000 активних партнерів. З ключовими інтеграторами реалізовуються масштабні проекти щодо впровадження рішень для кінцевих замовників із різних сегментів бізнесу.
 
Як модель взаємодії з партнерами BAKOTECH використовує фокусну Value Added IT-дистрибуцію або проектно-орієнтовану дистрибуцію. Така модель передбачає забезпечення надійних каналів поставок, розробку логістичного ланцюжка та чітке дотримання договірних термінів при постачанні продуктів, а також тісне співробітництво дистриб'ютора та партнера при роботі із замовником на всіх етапах проекту: генерація запиту, «до» продажна підготовка, впровадження та «пост» продажна підтримка. Ми надаємо партнеру необхідну допомогу у вигляді консультацій висококваліфікованих фахівців, навчання співробітників партнера, участі наших експертів у проведенні презентацій, демонстрацій та пілотних впроваджень.
 
BAKOTECH розвиває бізнес та дистрибутивує продукцію провідних світових IT-виробників, таких як CyberArk, WatchGuard, Datacore, AT&T Cybersecurity, GFI Software, Energy Logserver, WithSecure, F5, Riverbed Technologies, Keysight, Netscout, Cloudflare, Nginx, CGS Tower Networks, Extreme Networks, Tenable, Sentinel One, Picus, Dynatrace, Netwrix, One Identity, Delphix, Checkmarx, Ekran System, Progress, Nozomi, Waterfall, Trellix, BlackBerry, PaloAlto, Fortra.
Наші партнери