bakotech
  
Hideez
Hideez

Безпарольна автентифікація та рішення MFA 

Відкрийте для себе передові засоби безпеки працівників за допомогою безплатних інструментів керування ідентифікацією та безпарольної автентифікації Azure AD. Ваше безпарольне майбутнє починається тут! 

Hideez Group Inc. — американська компанія українського походження, яка сфокусована на розробці рішень для безпечного доступу працівників до складних корпоративних систем. Завдяки цим рішенням розробник прагне розв'язати проблему вразливості паролів та спростити управління доступами для прискорення автентифікації співробітників. 

Рішення Hideez Authentication Service дозволяє налаштувати автентифікацію в корпоративні системи на основі унікальних ідентифікаційних даних. Зокрема, доступ може здійснюватись за допомогою фізичних ключів безпеки, мобільного додатку, криптографічних ключів Passkey, інтегрованих з персональними пристроями тощо. Водночас пароль у звичному сенсі цього слова не просто не використовується, а буквально не існує, а значить не може бути скомпрометованим чи забутим.   

Основні переваги:  

  • Повна відсутність пароля і ризиків, пов'язаних з ним; 
  • Кастомізація варіантів автентифікації, сумісних з різними пристроями та ОС, можливість гібридного доступу (фізичний ключ + додаток);  
  • Зручна консоль управління користувачами для ІТ-адміністраторів; 
  • Сумісність з популярними рішеннями корпоративної інфраструктури, такими, як: MFA, SSO, Enterprise Mobility Management, IAM, PAM тощо.  

Що таке безпарольна автентифікація? 

Безпарольна технологія заснована на стандартах аутентифікації FIDO2 і U2F, які дозволяють користувачам безпечно отримувати доступ до своїх онлайн-сервісів без необхідності використання традиційних паролів. Використовуючи різноманітні методи автентифікації, такі як апаратні ключі безпеки, мобільні програми, ключі доступу або платформи-автентифікатори, безпарольна автентифікація забезпечує вищий рівень безпеки, а також покращує взаємодію з користувачем. Цей підхід стає все більш популярним в останні роки, оскільки все більше організацій прагнуть захистити свої критично важливі активи від кібератак.  

Попрощайтеся з паролями: 

Спробуйте справжній безпарольний SSO 

Незалежно від того, скільки у вас облікових записів, Hideez може допомогти вам позбутися паролів. Розширивши свої інвестиції в єдиний вхід і зробивши його безпарольним, ви можете досягти найвищого рівня гарантії для всіх своїх додатків. З Hideez можливості автентифікації безмежні! 

Оптимізуйте свій робочий процес за допомогою рішень для віддаленого входу 

За допомогою Hideez ви можете забезпечити свою команду швидким і простим захистом без пароля, який працює на всіх їхніх пристроях, програмах, мережах тощо. Використовуючи Hideez, ви можете оптимізувати та консолідувати логіни для настільних комп'ютерів, RDP та VDI, що може підвищити ефективність вашої команди незалежно від того, де вона працює. 

Безконтактний вхід до ПК та автоматичний вихід з системи  

Наші апаратні сховища безпеки зберігають до 2 000 паролів для кожного пристрою. За допомогою автоматичного блокування/розблокування ПК шляхом безконтактного доступу ви можете гарантувати, що доступ до ваших стаціонарних комп'ютерів завжди буде безпечним. Наше рішення також надає можливість віддаленого виходу з системи, що дозволяє віддалено завершувати сеанси користувачів. 

Безшовна інтеграція з хмарними та локальними сервісами 

Інструменти доступу та керування ідентифікацією легко інтегруються з Active Directory та Azure AD, забезпечуючи централізовану автентифікацію за допомогою SAML SSO. Наше рішення для автентифікації користувачів підтримує як сучасні, так і застарілі програми. 

Консоль адміністратора для керування користувачами та правами доступу 

Інструменти керування доступом користувачів дозволяють керувати методами автентифікації та правами доступу всіх співробітників, а також відкликати або видалити користувачів із центральної консолі адміністратора. Завдяки настроюваним рішенням, простому розгортанню та підтримці ви можете легко керувати доступом користувачів! 

Для кінцевих користувачів підключення до Інтернету не потрібне 

Залишайтеся на зв'язку зі своїми корпоративними ресурсами навіть без підключення до Інтернету. Наше рішення для безпарольної автентифікації дозволяє співробітникам отримувати доступ до додатків і входити на робочі станції в автономному режимі. За допомогою мобільного додатку співробітники можуть використовувати одноразові коди доступу, а Hideez Keys пропонує вхід одним дотиком за допомогою PIN-коду. 

З чого складається сервіс автентифікації 

Служба ідентифікації та керування доступом пропонує безпарольну автентифікацію FIDO2 Auth (WebAuthn) як для застарілих, так і для сучасних служб із підтримкою FIDO, що робить контроль доступу простим і на 100% безпечним 

1. Сервер Hideez  

Віртуальний сервер у хмарі для централізованого управління ідентифікацією  

Централізована інформаційна панель керування користувачами полегшує адаптацію та офбординг співробітників, гарантуючи, що лише авторизований персонал має доступ до критичних ресурсів. ІТ-адміністратори можуть додавати локальні та віддалені робочі станції, користувачів та їхні автентифікатори. Локальне розгортання доступне за запитом. 

2. Інструменти автентифікації 

Різноманітність методів аутентифікації для різних випадків використання 

  • Ключі доступу (сканування відбитків пальців, розпізнавання обличчя або PIN-код) для безпарольного входу та багатофакторної автентифікації; 
  • Мобільний автентифікатор для безпарольного входу в облікові записи та безпарольного входу на робочий стіл; 
  • Ключі Hideez для входу в облікові записи на основі пароля або без пароля, MFA, входу на комп'ютер Tap&Go та автоматичного виходу з системи, коли користувач залишає робочу станцію. 

3. Клієнт Hideez 

Клієнт для робочих станцій Windows 

Hideez Client безпечно підключає робочі станції Windows до сервера Hideez. У випадку, якщо ключі Hideez використовуються як основний метод автентифікації, десктопний клієнт вмикає вхід у Tap&Go та вихід без нагляду для співробітників, а також традиційне керування паролями. 

  

 

Офіційний сайт: https://hideez.com/
Продукти та рішення