bakotech
  
Новости
20 янв 2023

Ми вже знайомили вас із DLP системою Digital Guardian та користувацькою класифікацією Boldon James від FORTRA. А ще цей вендор пропонує засоби захисту електронної скриньки від спаму, вірусів та складних загроз — Clearswift SEG

11 янв 2023

Компания Netwrix приобрела Remediant, чтобы улучшить безопасность привилегированного доступа, в частности, благодаря решению SecureONE. 

23 сен 2022

BAKOTECH розширює своє портфоліо рішенням Breach and Attack Simulation від Picus Security, новатором у галузі технології симуляції злому та атаки.

22 авг 2022

Компанія Netscout розпочинає співпрацю з українським IT-дистриб'ютором BAKOTECH. Угода поширюється на Україну, Азербайджан, Грузію, Вірменію та Молдову. Завдання BAKOTECH полягатиме в покращенні впізнаваності бренду у зазначених регіонах, генерації попиту на продукти вендора та створення можливостей для його задоволення. 

14 июл 2022

Компанія Netwrix Corporation спеціалізується на рішеннях для аудиту різних елементів IT-інфраструктури. За дистриб'юцію рішень у регіоні відповідає компанія BAKOTECH, яка стала єдиним офіційним дистриб'ютором Netwrix в Україні, Азербайджані, Казахстані, Грузії та країнах Балтії.

12 июл 2022

Програми-вимагачі стали найефективнішою зброєю хакерів. Це яскраво ілюструють останні дослідження Європейського Союзу з кібербезпеки (ENISA), які констатують, що кількість інцидентів у 2021 році зросла на 150% у порівнянні з 2020-м роком. 

29 июн 2022

Як ви можете зменшити ризик зламів, спричинених неправильними конфігураціями хмари? Читайте в новій статті! 

20 июн 2022

Комплексна платформа моніторингу Dynatrace дає повну видимість роботи застосунків на всіх рівнях.

20 июн 2022

Безпека стає ключовим принципом успішного впровадження цифрової трансформації. Це особливо важливо, оскільки конвергенція мережі призводить до взаємодії ІТ, OT та промислових мереж IoT, через що зростають ризики безпеки. Особливо — з урахуванням прогресуючої кіберзлочинності. 

10 июн 2022

Bit Discovery є лідерами ринку в галузі управління зовнішніми поверхнями атак (ЕАSМ). Злиття рішень Cyber ​​Exposure від Tenable та EASM от Bit Discovery відкриє для клієнтів нові можливості дослідження поверхні атак.