bakotech
  
Новости
28 сен 2023

Недавно решение вендора BlackBerry получило награду от Gartner® Peer Insights™ в категории Платформы защиты конечных точек (EPP). Продукт высоко оценили крупные и средние компании по всему миру.

29 июн 2023

Команда BAKOTECH искренне благодарна Riverbed за такую награду.  

02 июн 2023
BlackBerry, ведущий мировой поставщик решений в области кибербезопасности, отметил своих лучших партнеров в регионе Европы, Ближнего Востока и Африки (EMEA). 
21 мар 2023

Відтепер продукти Picus Security доступні українським замовникам у портфоліо BAKOTECH. Рішення вендора вже можна придбати через партнерську мережу дистрибʼютора в Азербайджані, Грузії, Молдові та країнах Центральної Азії. 

20 янв 2023

Ми вже знайомили вас із DLP системою Digital Guardian та користувацькою класифікацією Boldon James від FORTRA. А ще цей вендор пропонує засоби захисту електронної скриньки від спаму, вірусів та складних загроз — Clearswift SEG

02 июн 2022

Waterfall Security Solutions, лідер у галузі промислової кібербезпеки OT, та Elsis TS раді оголосити про розгортання односпрямованих шлюзів безпеки Waterfall для забезпечення передачі операційних даних між операторами газотранспортних систем Литви (Amber Grid) та Польщі (Gaz-System S.A.).

17 май 2022

Зі звіту про загрози BlackBerry® на 2022 ви дізнаєтеся про останні методи, тактики та процедури (TTP), якими користуються кіберзлочинці та APТ-групи. З цією інформацією ви зможете допомогти вашій компанії грамотно використати ресурси безпеки та захищатися від кібератак.

12 май 2022

Команда Trellix підготувала свіжий випуск Threat Labs Research Report за 1-й квартал, та додала до нього результати досліджень загроз за 4-й квартал 2021 р.

05 май 2022

Організації продовжують працювати з віддаленими співробітниками та сторонніми постачальниками, створюючи гібридні середовища, що піддаються додатковим ризикам безпеки. Згідно з дослідженнями Gartner, управління внутрішніми ризиками стало пріоритетом для керівників у сфері безпеки та управління ризиками.

20 апр 2022

GFI Software— вендор з портфелю BAKOTECH та лідер у сфері глобальної, багатомовної та віддаленої роботи.  Компанія прийняла рішення не підтримувати країни-агресори, тому призупиняє свою роботу на ринках  росії та білорусі.