bakotech
  
Новости
19 июл 2023

И снова вендор Dynatrace, лидер Gartner, взял первенство в категории Application Performance Monitoring и Observability 13 год подряд!

23 май 2023

GFI ClearView™ — нове рішення від GFI Software, яке забезпечує миттєве відстеження вашої мережі, трафіку та додатків в режимі реального часу, з роздільною здатністю в 1 секунду. Інструмент також дозволяє проводити регулярний аудит.

06 фев 2023

Зважаючи на складність сучасних багатохмарних середовищ, організаціям потрібна AIOps платформа для автоматизації, спостереження і безпеки додатків. Така платформа, як Dynatrace, допоможе покращити бізнес-аналіз і диджиталізувати процеси. 

20 июн 2022

Комплексна платформа моніторингу Dynatrace дає повну видимість роботи застосунків на всіх рівнях.

05 май 2022

Організації продовжують працювати з віддаленими співробітниками та сторонніми постачальниками, створюючи гібридні середовища, що піддаються додатковим ризикам безпеки. Згідно з дослідженнями Gartner, управління внутрішніми ризиками стало пріоритетом для керівників у сфері безпеки та управління ризиками.

28 апр 2022

BAKOTECH разом із компанією Cloudflare готові допомогти українському бізнесу в захисті вашої інфраструктури та оптимізації її роботи.

07 июл 2021

Украинский IT-дистрибьютор BAKOTECH расширил свой портфель предложением от польских разработчиков EMCA Software. Теперь у бизнеса появляется опция для построения качественного мониторинга своих IT-систем, с упором на безопасность и широкими возможностями для кастомизации под необходимый пул задач.

02 апр 2021

Кратко — решение, способное держать под контролем данные в условиях использования Office 365. Мониторинг, контроль доступов, удобство расследований и выявление угроз — все здесь.  

13 авг 2020

В сети есть достаточно информации по теме шифрования и защиты трафика от вмешательств, хоть и с некоторым перекосом в сторону VPN-технологий. 

22 июл 2020

Компания McAfee объявила о выходе облачной версии SIEM-системы, Enterprise Security Manager Cloud.