bakotech
  
Новости
23 май 2023

GFI ClearView™ — нове рішення від GFI Software, яке забезпечує миттєве відстеження вашої мережі, трафіку та додатків в режимі реального часу, з роздільною здатністю в 1 секунду. Інструмент також дозволяє проводити регулярний аудит.

21 мар 2023

Відтепер продукти Picus Security доступні українським замовникам у портфоліо BAKOTECH. Рішення вендора вже можна придбати через партнерську мережу дистрибʼютора в Азербайджані, Грузії, Молдові та країнах Центральної Азії. 

20 янв 2023

Ми вже знайомили вас із DLP системою Digital Guardian та користувацькою класифікацією Boldon James від FORTRA. А ще цей вендор пропонує засоби захисту електронної скриньки від спаму, вірусів та складних загроз — Clearswift SEG

11 янв 2023

Компания Netwrix приобрела Remediant, чтобы улучшить безопасность привилегированного доступа, в частности, благодаря решению SecureONE. 

14 июл 2022

Компанія Netwrix Corporation спеціалізується на рішеннях для аудиту різних елементів IT-інфраструктури. За дистриб'юцію рішень у регіоні відповідає компанія BAKOTECH, яка стала єдиним офіційним дистриб'ютором Netwrix в Україні, Азербайджані, Казахстані, Грузії та країнах Балтії.

17 май 2022

Зі звіту про загрози BlackBerry® на 2022 ви дізнаєтеся про останні методи, тактики та процедури (TTP), якими користуються кіберзлочинці та APТ-групи. З цією інформацією ви зможете допомогти вашій компанії грамотно використати ресурси безпеки та захищатися від кібератак.

11 май 2022

Best Bundle License — це найширший пакет ліцензування від F5, який містить повний набір технологій для захисту та доставки додатків.

18 фев 2022

Каждый год Frost & Sullivan вручает эту награду компании, чей продукт с инновационными функциями быстро завоевывает признание на рынке. После анализа глобальной индустрии кибербезопасности операционных технологий, Nozomi Networks были признаны компанией, которая ускоряет цифровую трансформацию предприятий с помощью передовых решений кибербезопасности, специально разработанных для обнаружения угроз.

15 ноя 2021

Решения Nozomi Networks подходят для предприятий критической инфраструктуры и промышленных компаний, использующих в работе автоматизированные системы управления техническим процессом (АСУ ТП). Концентрация на определенной проблематике и техническая экспертность применения новейших технологий в разработке продуктов сделали Nozomi Networks мировым лидером в своей сфере.

07 июл 2021

Украинский IT-дистрибьютор BAKOTECH расширил свой портфель предложением от польских разработчиков EMCA Software. Теперь у бизнеса появляется опция для построения качественного мониторинга своих IT-систем, с упором на безопасность и широкими возможностями для кастомизации под необходимый пул задач.