bakotech
  
Новини
16 січ 2024
Secure access service edge (SASE) — інструмент, що гарантує безперервну безпеку, надійне підʼєднання та зручний інтерфейс вашого гібридного робочого середовища, хмарних філій і робочих точок будь-де.  
 
Prisma SASE від Palo Alto Networks — це найповніше рішення в цій галузі, яке гарантує безпеку всього трафіку, застосунків та користувачів.  
30 сер 2023

BAKOTECH, міжнародний True Value Added ІТ-дистриб'ютор, тепер пропонує повний набір рішень F5 у Литві, Латвії та Естонії  

29 чер 2023

Команда BAKOTECH щиро вдячна Riverbed за таку нагороду. 

11 січ 2023

Компанія Netwrix придбала Remediant, щоб покращити безпеку привілейованого доступу, зокрема завдяки рішенню SecureONE. Тепер система зможе автоматично виявляти і видаляти постійно дійсний адміністративний доступ, а також масштабуватися навіть у найбільших IT-середовищах. 

17 тра 2022

Зі звіту про загрози BlackBerry® на 2022 ви дізнаєтеся про останні методи, тактики та процедури (TTP), якими користуються кіберзлочинці та APТ-групи. З цією інформацією ви зможете допомогти вашій компанії грамотно використати ресурси безпеки та захищатися від кібератак.

11 тра 2022

Best Bundle License — це найширший пакет ліцензування від F5, який містить повний набір технологій для захисту та доставки додатків.

18 лют 2022

Каждый год Frost & Sullivan вручает эту награду компании, чей продукт с инновационными функциями быстро завоевывает признание на рынке. После анализа глобальной индустрии кибербезопасности операционных технологий, Nozomi Networks были признаны компанией, которая ускоряет цифровую трансформацию предприятий с помощью передовых решений кибербезопасности, специально разработанных для обнаружения угроз.

15 лис 2021

Решения Nozomi Networks подходят для предприятий критической инфраструктуры и промышленных компаний, использующих в работе автоматизированные системы управления техническим процессом (АСУ ТП). Концентрация на определенной проблематике и техническая экспертность применения новейших технологий в разработке продуктов сделали Nozomi Networks мировым лидером в своей сфере.

07 лип 2021

Украинский IT-дистрибьютор BAKOTECH расширил свой портфель предложением от польских разработчиков EMCA Software. Теперь у бизнеса появляется опция для построения качественного мониторинга своих IT-систем, с упором на безопасность и широкими возможностями для кастомизации под необходимый пул задач.

29 вер 2020

Украина уже не первый год делает шаги на пути к трансформации структур власти в цифровой формат. Одним из важных и приоритетных вопросов является защита, а точнее киберзащита, объектов государственной значимости.