bakotech
  
Новини
16 січ 2024
Secure access service edge (SASE) — інструмент, що гарантує безперервну безпеку, надійне підʼєднання та зручний інтерфейс вашого гібридного робочого середовища, хмарних філій і робочих точок будь-де.  
 
Prisma SASE від Palo Alto Networks — це найповніше рішення в цій галузі, яке гарантує безпеку всього трафіку, застосунків та користувачів.  
10 жов 2023

BAKOTECH розширює співпрацю з Nozomi Networks, додаючи рішення для безпеки OT та IoT на ринок Балтії. Це стратегічний крок у захисті критичної інфраструктури від кібератак та потенційних загроз у регіоні.

28 вер 2023

Нещодавно рішення від BlackBerry отримало нагороду від Gartner ® Peer Insights ™ у категорії Платформи захисту кінцевих точок (EPP). Продукт високо оцінили великі та середні компанії з усього світу.

02 чер 2022

Waterfall Security Solutions, лідер у галузі промислової кібербезпеки OT, та Elsis TS раді оголосити про розгортання односпрямованих шлюзів безпеки Waterfall для забезпечення передачі операційних даних між операторами газотранспортних систем Литви (Amber Grid) та Польщі (Gaz-System S.A.).

17 тра 2022

Зі звіту про загрози BlackBerry® на 2022 ви дізнаєтеся про останні методи, тактики та процедури (TTP), якими користуються кіберзлочинці та APТ-групи. З цією інформацією ви зможете допомогти вашій компанії грамотно використати ресурси безпеки та захищатися від кібератак.

12 тра 2022

Команда Trellix підготувала свіжий випуск Threat Labs Research Report за 1-й квартал, та додала до нього результати досліджень загроз за 4-й квартал 2021 р.

05 тра 2022

Організації продовжують працювати з віддаленими співробітниками та сторонніми постачальниками, створюючи гібридні середовища, що піддаються додатковим ризикам безпеки. Згідно з дослідженнями Gartner, управління внутрішніми ризиками стало пріоритетом для керівників у сфері безпеки та управління ризиками.

20 кві 2022

GFI Software— вендор з портфелю BAKOTECH та лідер у сфері глобальної, багатомовної та віддаленої роботи.  Компанія прийняла рішення не підтримувати країни-агресори, тому призупиняє свою роботу на ринках  росії та білорусі. 

13 кві 2022

Рішення SSE Skyhigh Security (раніше відоме як MVISION UCE) визнано лідером у Gartner Magic Quadrant 2022 року в категорії Security Service Edge.

08 кві 2022

У першому звіті Gartner® Magic Quadrant™ for Security Service Edge (SSE) за 2022 рік Palo Alto Networks були названі Претендентом, отримавши визнання за свою здатність реалізації.