bakotech
  
Новини
02 чер 2022

Waterfall Security Solutions, лідер у галузі промислової кібербезпеки OT, та Elsis TS раді оголосити про розгортання односпрямованих шлюзів безпеки Waterfall для забезпечення передачі операційних даних між операторами газотранспортних систем Литви (Amber Grid) та Польщі (Gaz-System S.A.).

17 тра 2022

Зі звіту про загрози BlackBerry® на 2022 ви дізнаєтеся про останні методи, тактики та процедури (TTP), якими користуються кіберзлочинці та APТ-групи. З цією інформацією ви зможете допомогти вашій компанії грамотно використати ресурси безпеки та захищатися від кібератак.

12 тра 2022

Команда Trellix підготувала свіжий випуск Threat Labs Research Report за 1-й квартал, та додала до нього результати досліджень загроз за 4-й квартал 2021 р.

05 тра 2022

Організації продовжують працювати з віддаленими співробітниками та сторонніми постачальниками, створюючи гібридні середовища, що піддаються додатковим ризикам безпеки. Згідно з дослідженнями Gartner, управління внутрішніми ризиками стало пріоритетом для керівників у сфері безпеки та управління ризиками.

20 кві 2022

GFI Software— вендор з портфелю BAKOTECH та лідер у сфері глобальної, багатомовної та віддаленої роботи.  Компанія прийняла рішення не підтримувати країни-агресори, тому призупиняє свою роботу на ринках  росії та білорусі. 

13 кві 2022

Рішення SSE Skyhigh Security (раніше відоме як MVISION UCE) визнано лідером у Gartner Magic Quadrant 2022 року в категорії Security Service Edge.

08 кві 2022

У першому звіті Gartner® Magic Quadrant™ for Security Service Edge (SSE) за 2022 рік Palo Alto Networks були названі Претендентом, отримавши визнання за свою здатність реалізації.

01 кві 2022

Фінські підходи F-Secure до захисту бізнесу від кіберзагроз більше не можуть знаходитися в рамках одного бренду. Бізнес-підрозділ F-Secure відокремився в нову компанію WithSecure, яка тепер зможе повноцінно зосередитись на застосуванні своїх напрацювань для найповнішого захисту бізнесу. 

01 бер 2022

Головне завдання Коаліції — очистити наш бізнес від будь-якого російського впливу, виключивши з нього компанії та виробників IT-рішень, які мають будь-які зв`язки з країною-агресором. Так ми зможемо гарантувати, що наш бізнес не принесе жодної копійки країні-агресору.  

22 гру 2021

Об уязвимости Log4Shell не слышали, видимо, только водители киевских трамваев, и то, только потому что интерфейс управления трамваем написан не на JAVA а просто карандашом в тетрадке в клеточку.