bakotech
  
Новини
29 чер 2023

Команда BAKOTECH щиро вдячна Riverbed за таку нагороду. 

02 чер 2023

BlackBerry, провідний світовий постачальник рішень у сфері кібербезпеки, відзначив своїх найкращих партнерів в регіоні Європи, Близького Сходу та Африки (EMEA).

20 чер 2022

Безпека стає ключовим принципом успішного впровадження цифрової трансформації. Це особливо важливо, оскільки конвергенція мережі призводить до взаємодії ІТ, OT та промислових мереж IoT, через що зростають ризики безпеки. Особливо — з урахуванням прогресуючої кіберзлочинності. 

02 чер 2022

Waterfall Security Solutions, лідер у галузі промислової кібербезпеки OT, та Elsis TS раді оголосити про розгортання односпрямованих шлюзів безпеки Waterfall для забезпечення передачі операційних даних між операторами газотранспортних систем Литви (Amber Grid) та Польщі (Gaz-System S.A.).

12 тра 2022

Команда Trellix підготувала свіжий випуск Threat Labs Research Report за 1-й квартал, та додала до нього результати досліджень загроз за 4-й квартал 2021 р.

10 тра 2022

У свіжому звіті аналітики хмарних загроз Unit 42 представили статистику, пов'язану із надмірно ліберальними політиками IAM та викраденням облікових даних з хмари. Unit 42 склали перший у галузі актуальний перелік загроз хмарній інфраструктурі.

05 тра 2022

Організації продовжують працювати з віддаленими співробітниками та сторонніми постачальниками, створюючи гібридні середовища, що піддаються додатковим ризикам безпеки. Згідно з дослідженнями Gartner, управління внутрішніми ризиками стало пріоритетом для керівників у сфері безпеки та управління ризиками.

20 кві 2022

Prisma Cloud від Palo Alto Networks визнана лідером в області Cloud Workload Security в останньому звіті Forrester WaveTM. Рішення отримало найвищі бали за 18 критеріями, включаючи масштабованість, захист від шкідливого програмного забезпечення, IaC та інше.

01 кві 2022

Фінські підходи F-Secure до захисту бізнесу від кіберзагроз більше не можуть знаходитися в рамках одного бренду. Бізнес-підрозділ F-Secure відокремився в нову компанію WithSecure, яка тепер зможе повноцінно зосередитись на застосуванні своїх напрацювань для найповнішого захисту бізнесу. 

01 бер 2022

Головне завдання Коаліції — очистити наш бізнес від будь-якого російського впливу, виключивши з нього компанії та виробників IT-рішень, які мають будь-які зв`язки з країною-агресором. Так ми зможемо гарантувати, що наш бізнес не принесе жодної копійки країні-агресору.