bakotech
  
Новини
21 лют 2024
CyberArk, один з лідерів у сфері захисту облікових записів, відзначив BAKOTECH як найкращого нового дистриб'ютора в регіоні EMEA (Європа, Близький Схід та Африка)!  
16 січ 2024
Secure access service edge (SASE) — інструмент, що гарантує безперервну безпеку, надійне підʼєднання та зручний інтерфейс вашого гібридного робочого середовища, хмарних філій і робочих точок будь-де.  
 
Prisma SASE від Palo Alto Networks — це найповніше рішення в цій галузі, яке гарантує безпеку всього трафіку, застосунків та користувачів.  
03 січ 2024

Міжнародний True Value Added IT-дистрибʼютор BAKOTECH продовжує формувати цілісний портфель рішень з кібербезпеки та підписує угоду з Hideez Group – виробником рішень для безпарольного доступу до корпоративних ресурсів. 

10 жов 2023

BAKOTECH розширює співпрацю з Nozomi Networks, додаючи рішення для безпеки OT та IoT на ринок Балтії. Це стратегічний крок у захисті критичної інфраструктури від кібератак та потенційних загроз у регіоні.

28 вер 2023

Нещодавно рішення від BlackBerry отримало нагороду від Gartner ® Peer Insights ™ у категорії Платформи захисту кінцевих точок (EPP). Продукт високо оцінили великі та середні компанії з усього світу.

30 сер 2023

BAKOTECH, міжнародний True Value Added ІТ-дистриб'ютор, тепер пропонує повний набір рішень F5 у Литві, Латвії та Естонії  

18 сер 2023

Департамент B4 вийшов за рамки типових задач ІТ-дистрибʼютора і тепер закриває повний цикл потреб — від вибору рішення до його впровадження та налаштування. 

17 сер 2023
BAKOTECH отримав високий рівень визнання від вендора Cloudflare — статус Authorized Service Delivery Partner
16 сер 2023
Компанія BAKOTECH, міжнародний Value-Added IT-дистриб'ютор, повідомила про відкриття офісу в м. Брно, Чехія. 
04 сер 2023

Mи з гордістю повідомляємо, що BAKOTECH не тільки підтримує свій статус Support Partner протягом декількох років, а й був визнанний кращим F5 Support Partner 2022 року