bakotech
  
Новини
30 сер 2023

BAKOTECH, міжнародний True Value Added ІТ-дистриб'ютор, тепер пропонує повний набір рішень F5 у Литві, Латвії та Естонії  

29 чер 2022

Як ви можете зменшити ризик зламів, спричинених неправильними конфігураціями хмари? Читайте в новій статті! 

10 чер 2022

Bit Discovery є лідерами ринку в галузі управління зовнішніми поверхнями атак (ЕАSМ). Злиття рішень Cyber ​​Exposure від Tenable та EASM от Bit Discovery відкриє для клієнтів нові можливості дослідження поверхні атак.

02 чер 2022

Waterfall Security Solutions, лідер у галузі промислової кібербезпеки OT, та Elsis TS раді оголосити про розгортання односпрямованих шлюзів безпеки Waterfall для забезпечення передачі операційних даних між операторами газотранспортних систем Литви (Amber Grid) та Польщі (Gaz-System S.A.).

24 тра 2022

У щорічному звіті Worldwide Device Vulnerability Management Market Shares, 2020: Addressing Multiple Attack Surfaces and Realizing Greater Precision Through Prioritization, в якому досліджувався ринок продуктів для управління вразливістю, Tenable були названі лідерами, що займають найбільшу частку ринку. 

11 тра 2022

Best Bundle License — це найширший пакет ліцензування від F5, який містить повний набір технологій для захисту та доставки додатків.

10 тра 2022

У свіжому звіті аналітики хмарних загроз Unit 42 представили статистику, пов'язану із надмірно ліберальними політиками IAM та викраденням облікових даних з хмари. Unit 42 склали перший у галузі актуальний перелік загроз хмарній інфраструктурі.

20 кві 2022

Prisma Cloud від Palo Alto Networks визнана лідером в області Cloud Workload Security в останньому звіті Forrester WaveTM. Рішення отримало найвищі бали за 18 критеріями, включаючи масштабованість, захист від шкідливого програмного забезпечення, IaC та інше.

13 сер 2020

В сети есть достаточно информации по теме шифрования и защиты трафика от вмешательств, хоть и с некоторым перекосом в сторону VPN-технологий. 

27 лип 2020

Концепция сетевой безопасности в конечном итоге заключается в ответах на два действительно важных вопроса: где находятся уязвимости в моей сети, и что я могу сделать, чтобы их устранить?